Apie mus

Mūsų istorija ir patirtis

Kas mes ir kodėl verta pasirinkti mus?

Transporto įmonė „Hegvita” įkurta 1996 metais. Nuo pat pradžių įmonė nuosekliai plečia savo veiklą, taikosi prie besikeičiančių rinkos sąlygų ir teikia savo klientams aukščiausios kokybės krovinių pervežimo ir ekspedijavimo paslaugas. Dirbę su Rusijos ir Balkanų rinkomis, nuo 2004 m. persiorientavome į pervežimus Vakarų Europoje, kur visas visas įmonės transportas dirba iki šiol. „Hegvita” visada orientuojasi į klientų poreikius, todėl transporto parką derina prie rinkos tendencijų, o transporto valdymo procese taiko šiuolaikiškiausias technologijas, optimizuojančias efektyvumą.

Didžiuojamės savo kvalifikuotu ir apmokytu kolektyvu, kuris kasdien atstovauja įmonę prieš klientą. Nuolat savo įgūdžius atnaujinantys vairuotojai geba saugiai ir taupiai valdyti transporto priemones, tinkamai elgiasi su kliento kroviniu ir maksimaliai operatyviai krovinį pristato gavėjui.

„Hegvita” yra asociacijų „Linava” narė, kas patvirtina aukštą įmonės reputaciją ir patikimumą.

Komanda

Susipažinkite su mūsų komanda

Siekiant užtikrinti sklandžią ir efektyvią logistiką, mūsų komanda yra sudaryta iš savo srities profesionalų, turinčių ilgametę patirtį dirbant logistikos srityje. Organizuotumas, greitas problemų sprendimas ir atsakingumas – tokiomis savybėmis pasižymi mūsų komandoje esantys specialistai, todėl galime teikti aukščiausios kokybės paslaugas.

Genadij Tankeliun

Savininkas

Zbignev Šebeko

Ekspedicijos vadovas

Juliuš Piotrovič

Transporto vadybininkas

Vladislav Budko

Transporto vadybininkas

Darjuš Orševski

Transporto skyriaus vadovas

Viktorija Jarmolkovič

Vyr. buhalterė

Profesionali logistika

Didžiuojamės savo kolektyvu ir turima technika!

Nuolat pildome transporto parką modernia technika, kuri leidžia mums įgyvendinti net ir sudėtingas transportavimo užduotis. O mūsų kolektyvas  išsiskiria profesionalumu ir atsakingu požiūriu į darbą, todėl kiekvienam klientui pasiūlysime idealiai jo poreikius atitinkantį logistikos sprendimą.

PASIRINKITE DOMINANČIĄ SRITĮ:
TRANSPORTO PASLAUGOS
KOMUNALINĖ,
ŽEMĖS ŪKIO,
MIŠKO TECHNIKA
EL. ATSARGINIŲ
DALIŲ
PARDUOTUVĖ
ehegvitaagro.lt