Paslaugos

„Hegvita” – tai sėkminga transporto įmonė, rinkoje veikianti daugiau nei 20 metų. Per šį laikotarpį dirbome tiek su Rytų, tiek su Vakarų Europos rinkomis, o mūsų sukauptos žinios ir patirtis leidžia Jums teikti profesionalias paslaugas ir prisitaikyti prie kintančių rinkos sąlygų.

Mūsų teikiamos paslaugos apima įvairių krovinių pervežimą ir serviso paslaugas. Taip pat turime transporto parką, kuriame galima apžiūrėti mūsų puspriekabes. Įmonėje vadovaujamasi nuostata – kiekvienas klientas yra svarbus, todėl mūsų prioritetas – suteikti klientams kaip įmanomą greitesnį aptarnavimą ir pateisinti jų lūkesčius. Galime užtikrinti, kad į savo įmonės vertybes – sąžiningumą, profesionalumą ir operatyvumą – žiūrime atsakingai. Todėl galite pasitikėti mūsų komanda, kuri nuolat nenustoja tobulėti.

Individualūs logistikos sprendimai jūsų verslui. Raskime sprendimą kartu 

Logistikos lyderiai

Sklandus krovinių judėjimas ir profesionalus aptarnavimas

Mūsų įmonėje naudojamos pažangiausias technologijas, siekiant užtikrinti efektyvią ir jūsų poreikius atliepiančią logistiką. Rūpinamės ne tik logistika, bet ir sunkvežimių technine priežiūra bei remontu. Komandoje dirba savo srities profesionalai, todėl užtikriname aukščiausios kokybės paslaugas savo klientams.

PASIRINKITE DOMINANČIĄ SRITĮ:
TRANSPORTO PASLAUGOS
KOMUNALINĖ,
ŽEMĖS ŪKIO,
MIŠKO TECHNIKA
EL. ATSARGINIŲ
DALIŲ
PARDUOTUVĖ
ehegvitaagro.lt